Team

Contacteer ons via info@eliasvandevoorde.be of 0495 45 78 78

Ontmoet ons team

Onze bedrijvengroep bestaat uit een team van getalenteerde medewerkers. Elk met hun eigen professionele achtergrond en expertise. Deze ideale mix van jonge en ervaren vakspecialisten bouwt samen aan de toekomst van onze bedrijvengroep.

 

Elias Vandevoorde

Zaakvoerder Elias Vandevoorde bvba, Sanel Recycling bvba, Sanel Zeebrugge bvba, L&A Trans bvba en D&V verhuur bvba.
elias@eliasvandevoorde.be

Sanny van Rie

Hoofd administratie en personeel Elias Vandevoorde bvba, Sanel Recycling bvba, Sanel Zeebrugge bvba en L&A Trans bvba.
info@eliasvandevoorde.be

Ann Poppe

Verantwoordelijke boekhouding
ann@sanelrecycling.be

Kristof Wille

Operationeel verantwoordelijke Sanel Recycling bvba
kristof@sanelrecycling.be

Nadin Van Sande

Labo-verantwoordelijke + algemene administratie incl. Copro en Grondbank
nadin@sanelrecycling.be

Filip Chrétien

Commercieel verantwoordelijke containerdienst
filip@eliasvandevoorde.be

Ellen Van de Steene

Weegbrugbediende & planning rolcontainers
ellen@eliasvandevoorde.be

Nancy De Cocker

Weegbrugverantwoordelijke & planning afzetcontainers
loket@sanelrecycling.be

Sabine Leliaert

Weegbrugbediende & planning afzetcontainers en transport
sabine@eliasvandevoorde.be